אודות

הדרך שלך לאמת מתחילה אצלנו.

מכון פוליגרף 'בר פוליגרף' שוכן באזור הבורסה ברמת גן ומציע בדיקות פוליגרף מקצועיות במכון או בבית/משרד הלקוח. מייסד המשרד הינו בר דה-בוטון, בוגר תואר ראשון במדעי החברה עם התמחות בקרימינולוגיה מטעם אוניברסיטת בר אילן, וכן בוגר לימודי 'בודק פוליגרף' מוסמך מטעם איגוד הבודקים האמריקאי (APA). בנוסף, בעל ניסיון של כעשור בתחום הביטחוני שם גילה את אהבתו למקצוע.

המשרד מעניק שירות אישי לסקטור העסקי, המוסדי והפרטי. לקוחות המשרד יהנו ממגוון בדיקות פוליגרף לבחירה, כאשר כל בדיקה מותאמת באופן אישי למזמין מבחינת אופייה והשאלות הנשאלות במהלכה. בין היתר, תמצאו במשרד בדיקות נאמנות בין בני זוג, בדיקות קבלה לעבודה, בדיקות תקופתיות (נאמנות העובדים) וכן בדיקות פוליגרף לשאלות או תחומים ספציפיים על פי דרישה.

צוות המשרד אוהב אתגרים ועומד בהם בהצלחה יתרה. מטרתנו לחשוב תמיד צעד קדימה ו'לתפור' ללקוח את הבדיקה המתאימה לו ביותר. כל זאת נעשה תוך הבנה וידיעה של הסיטואציה המלחיצה בה נמצא הנבדק, ולכן נשתמש ברגישות רבה כלפי כל אחד מלקוחותינו.
השירות ניתן מא' ועד ת', תוך דיסקרטיות מלאה והסבר מפורט על התהליך למזמין הבדיקה והנבדק, החל משלב הבנת צרכיו של המזמין, דרך בניית שאלון ממוקד, וכלה בשליחת דו"חות מפורטים ומתן מענה לכל שאלה.

סוגי בדיקות פוליגרף שמכון פוליגרף "בר פוליגרף" מבצע: בדיקת פוליגרף לקבלת עבודה, בדיקת נאמנות תקופתית לעובדים ובדיקת פוליגרף למגזר הפרטי.

להתייעצות עם בודק מוסמך, השאירו פרטים או התקשרו אלינו עוד היום.

 

 

אנו מבטיחים ממצאים מדויקים ואיכותיים בפרק זמן הקצר ביותר שניתן.  

בראש המשרד עומד בר דה-בוטון בוגר משרד הביטחון בעל ניסיון של שנים רבות בתחום הצבאי והביטחוני.  

בואו ניפגש

מילאו את השדות בטופס ואחזור אליכם בהקדם

2 + 1 = ?

פרטים ליצירת קשר

 כתובת : ברקוביץ' 4, ת"א | טלפון : 073-3744663
דוא”ל :info@barpoly.co.il 

Scan the code
דילוג לתוכן